Zümrüt Rize Gazetesi

YAŞARSAM GAZİYİM VAR OLSUN DEVLET ÖLÜRSEM ŞEHİDİM AKIBET CENNET

YAŞARSAM GAZİYİM VAR OLSUN DEVLET ÖLÜRSEM ŞEHİDİM AKIBET CENNET
Mahmut HANTAL( ismailhantal@hotmail.com )
14 Haziran 2022 - 20:46

Evet uşaklar, ortalık malum. Sağdan soldan, içeriden dışarıdan tam bir kuşatma altındayız. Ne yazık ki dünyamızda ne kadar Müslüman ve bilhassa Türk düşmanı ve bir o kadar da imansız dinsiz puştlar var. Hepsi bir ağız olmuşlar köhnemiş haçlı zihniyetinde birleşmişler. Amaçları, arzuları ve niyetleri belli. Anadolu’muz en eski yerleşim yeri ve topraklarımız verimli. Denizimiz, akarsularımız, endemik derelerimiz bolca var.

İnsanoğlunun yaşaması için ne varsa bahşetmiş Hz. Allah. Bu gavur dediğimiz düşmanlar çok çabuk unuttular Türk oğlunu, Osmanlıyı, saymakla bitmeyen fetihleri, çağ açıp çağ kapatan Fatih’i, korkularından büyük kartal dedikleri Kanuni’yi, haşmetli Sultan Abdülhamit Han’ı, Çanakkale Sakarya’da ve Pursaklar’da büyük Türk Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü , Kıbrıs Fatih’i Ecevit’i , Erbakan’ı.

Amerika ne çabuk unuttu Cebelitarık boğazından Akdeniz’e geçmek için Osmanlı’ya diyet olarak verdiği 2 bin Amerikan altınını. Fransa ne çabuk unuttu Kanuni’nin bir emriyle Paris’te 100sene dans edemediğini. İngiliz’in Kutul Amare’de, Çanakkale’de kan içip kan kustuğunu. İngiltere kurulandan beri hiç görmediği mağlubiyetleri ne çabuk unuttu.

Yunanistan’ın İzmir’den denize dökülmesini, İtalyanları Almanların elinden kurtardığımızı ne çabuk unuttular. Şimdi onlar gavurdur, gavurluklarını yapacaklar. Bizler de Elhamdülillah Türk’üz Müslümanız, Türklüğümüzü yapıp onlata Türk ne demek olduğunu hatırlatmamız lazım.

Onun için hep beraber omuz omuza gönül gönüle Türkiye’mizin bekası için, ezanımız, Kuranımız, bayrağımız için, can siperane barışsa barış savaşsa savaş ortak kutsallarımızı korumak için , her türlü mücadelemizi eksiksiz yapmalıyız.

Yarabbi, bizler senin son nebin, sevgili Peygamber Efendimizin (sas) ümmetiyiz. O ki koca dünyada tek meth ettiğin nezih Türk milletiyiz, o mübarek yetimin yüzü suyu hürmetine bizleri bağışla.

Ya galibel illallah. İsmin şerifin şanı için bu savaşlardan galip çıkar Yarabbi. Askerlerimiz koru, koruman altına al Yarabbi. Sefer bizim, zafer senin olsun Yarabbi.

Ey bütün Müslüman ve Türk düşmanlarımız, bundan sonra Türk’lerden korkun. Yok öyle diz çökmek, yok öyle el etek öpmek. Sizlerin ne silahınız varsa bizlerin de var. Artı , sizde olmayıp da biz de Allah vergisi olan iman dolu göğsümüz arş-ı alaya sığmaz cesaretimiz var.

Madem bu fani dünyada Müslümanı Türkü köle yapmak istiyor, bizi insan yerine koymuyorsunuz, o zaman da dünyamızın barışını sağlayan biz Türkler , bu dünyayı sahibine teslim etmeye hazırız.

Ya insan gibi yaşayacaksınız, ya da ulusal kıyameti hep beraber yaşamaya hazır olun. Bu kadar insancıl olan bizleri bunu yapmaya mecbur bıraktınız. Dişe diş, cana can, kana kan. Topunuza top, tüfeğinize tüfek. Atomunuza atom.

Hala unutmuyoruz Japonya hiroşimaya, nagazakiye gözünüzü kırpmadan attığınız atom bombalarının ana ham maddesi bor madeninin yüzde 75i Türk topraklarındadır elhamdülillah. Yakında gördük Ukrayna’yı Rusların kucağına nasıl attığınızı. Ambargo mambargo hak getire.

Bakın Türk Müslüman düşmanları, aklınızı başınıza devşirin vesselam. Çünkü cennet kılıçların gölgesi altındadır. ( Hz.Ali )

Rize Valimiz Kemal beye açık beyanımdır.

Ben, hanım, 4 uşağım, 4 gelinim, 5 kızım , 5 eniştem, 25 torunum toplam 45 kişiyiz. Allah’ımız dinimiz için, ezanımız Kuran’ımız şanlı bayrağımız için, toprağımız vatanımız aziz milletimiz için, her zaman her an topumla tüfeğimle, malımla mülkümle, emrinize amadeyim sayın mülkiye amirim.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum