Zümrüt Rize Gazetesi

VALİ ÇEBER’DEN MİNİK ATMACALARINA ZİYARET

VALİ ÇEBER’DEN MİNİK ATMACALARINA ZİYARET
11 Haziran 2022 - 19:10

Rize Valisi Kemal Çeber, Gülbahar Hatun Anaokulu ’nu ziyaret ederek, minik atmacalarıyla bir araya geldi.

Sınıfları gezen Vali Çeber, minik öğrencilerle tek tek ilgilenerek oynadıkları oyunlara katıldı. Çocukların sevgiyle karşılanan Vali Çeber, öğrencilerle bir süre sohbet etti, öğretmenlerinden eğitim faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Öğrencilerin istek ve arzularını dinledi.

Vali Çeber, minik atmacalarıyla bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Günün yoğunluğu arasında minik yavrularımızla bir araya gelip, onların tertemiz dünyalarına misafir olmak bütün yorgunluğumuzu alıyor. Her birinin gözlerindeki o ışıltıda aydınlık geleceğimizin birer yansımasını görmekteyiz. Okul öncesi eğitimle ülkemizin yarınları olan minik yavrularımızın gelecek öğrenimlerinin temellerini atıyorlar. Çocuklarımızın eğlenerek yaratıcı yönlerini ve becerilerini ortaya koyabildikleri okul öncesi eğitim kurumlarımız çok önemlidir. Eğitim insanın doğumuyla başlayıp ölümüne kadar süren kesintisiz bir yoldur. Bu yolda bütün yavrularımıza başarılar diliyorum. Bizler tüm imkânlarımıza her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum