Zümrüt Rize Gazetesi

RİZELİ GENÇLER GENÇLİK KAMPINDA BULUŞTU

RİZELİ GENÇLER GENÇLİK KAMPINDA BULUŞTU
24 Mayıs 2022 - 12:36

Rize Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları (Genç RİDEF) tarafından ilki bu sene düzenlenen ‘Rizeli Gençler Gençlik Kampı’nda Buluşuyor’ programı, Ankara’daki Rizeli gençleri Ankara’nın Pursaklar ilçesinde biraraya getirdi.

Program’da Karadenizli sanatçılar Nurettin Gürdal, Özlem Üngör, Gürkan Avşar ve Çağrı Cihan sahne alırken gençler ve misafirler tulum-horon eşliğinde doyasıya eğlendi. Program boyunca Kızılay’ın Kan Bağış birimi de hazır olarak beklerken katılımcılar kan bağışında bulundu.

Bu tarz etkinliklerin devam edeceğini ve Ankara’daki hiçbir genci yalnız bırakmayacaklarını söyleyen Genç RİDEF Başkanı Aziz Can Karaömeroğlu şöyle dedi: ” Rizeli olmaktan onur duyuyorum. Rizeli bir ekip ile böyle etkinlikleri yapmak, Rizeli öğrencileri bir nebze olsun memleketlerindeymiş gibi hissettirmek beni çok mutlu ediyor. Daha önce söylediğim gibi hiçbir Rizeli genç Ankara’da yalnız değildir ve asla yalnız kalmayacaktır. Genç Kızılay ekibine ve Gençlik Kollarımıza çok teşekkür ederim, onlar iyi ki varlar. ”

Haber: Deniz VARLI

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum