Zümrüt Rize Gazetesi

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ İKİZDERE FABRİKASI İNŞAATINDA

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ İKİZDERE FABRİKASI İNŞAATINDA
23 Mayıs 2022 - 17:41

İsmet KÖSOĞLU – İkizdere

Rize-Artvin Havalimanı açılışı için 14 Mayısta Rize’ye gelen Cumhurbaşkanının talimatlarıyla yapımına başlanılan İkizdere Organik çay Fabrikasında çalışmalar devam ediyor.

Rize’de Çay Fabrikası olmayan iki ilçeden birisi olan İkizdere’de ÇAYKUR’a ait 100 ton günlük yaş çay işleme kapasiteli çay fabrikasında inşaat çalışmalarını yerinde gören ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, Genel Müdür Yardımcıları Erdinç Hatinoğlu ve Zeki Karaoğlu ile birlikte inşaat alanını görerek firma yetkililerinden bilgi aldılar. İnşaat çalışmalarının bütün hızıyla devam ettiğini söyleyen ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim ’gelecek yaş çay sezonuna fabrikanın yetişmesi lazım.5.5 2022 de sözleşme imzalayarak 6.5.2022 tarihinde yer teslimi yaptık. Firma çalışmalarına devam ediyor. Bizlerde takipçi olacağız inşallah gelecek çay sezonuna fabrikamız tamamlanmış olacak1 yıllık süremiz var’’ dedi.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum