Zümrüt Rize Gazetesi

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
03 Mayıs 2022 - 2:02

İstanbul’un Sarıyer İlçesinin efsane Belediye Başkanı ŞÜKRÜ GENÇ ve arkadaşlarından Gazetemize ziyaret.

ZÜMRÜT RİZE Gazetesinin Atatürk Caddesindeki İdari Büro ve Basım Tesislerine gelen Sarıyer Belediyesinin 《sevilen ve başarılı 》 Belediye Başkanı ŞÜKRÜ GENÇ ve arkadaşları burada imtiyaz sahibimiz Ali Gökay BAKOĞLU ve Genel Yayın Yönetmenimiz Faik BAKOĞLU ile bol bol sohbet ederek çeşitli konularda da bilgi alışverişinde bulundular.

Zümrüt Rize’de gerçekleşen bu dostluk ziyaretine ŞÜKRÜ GENÇ’in dışında Yardımcısı NADİR GÜNDAY, Meclis Üyeleri ERSİN ŞAHİN ve İRFAN SANDIKÇI Basın Danışmanı Cengiz KARAMAN, Eski Meclis Üyesi B.Ali KOÇOĞLU, CHP Rize İl Başkanı SALTUK DENİZ , Rize Merkez CHP ilçe Başkanı NECATİ TOPALOĞLU ve CHP’li Kadın Üyeleri de iştirak ettiler.
Zümrüt Rize’nin ardından Rize’de çeşitli Cadde ve Sokaklardaki Tüccar ve Esnafları da ziyaret eden Sarıyer’in CHP’li Belediye Başkanı ŞÜKRÜ GENÇ ve arkadaşları Rize Elmalı Köyü ve Ardeşen Tunca Köyündeki geleneksel İftar yemeklerine de katılarak dost, arkadaş ve hemşehrileriyle de bir kez daha özlem giderdiler.

Aslen Giresun Şebinkarahisar’lı olan Sarıyer’in CHP’li Başkanı ŞÜKRÜ GENÇ tam (3) dönemdir aralıksız Başkanlık yapıyor.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum