Zümrüt Rize Gazetesi

Kaleyi Bu Sene Kapatacağız

Kaleyi Bu Sene Kapatacağız
26 Temmuz 2021 - 13:46

Çaykur Rizespor’ un kalecileri sezon öncesi iddialı açıklama yapıp, bu sezon kaleyi gole kapatacaklarını söylediler

Kaleyi Bu Sene Kapatacağız

Çaykur Rizespor Kalecileri Gökhan Akkan, Tarık Çetin ve Zafer Görgen yeni sezon öncesi iddialı açıklamalar yaptı. Yeşil mavili takımın üç kalecisi de kale için tatlı bir rekabet içinde olduklarını, bu rekabetin de başarıyı getireceğine inandıklarını söylediler. Takımın 1. Kalecisi konumundaki Gökhan Akkan, “Geçen yıl sakatlandığımda Tarık Çetin beni aratmamıştı. Bir önceki yıl bende Tarık’ ta yoktuk. Genç kardeşimiz Zafer Görgen rakip forvetlere adeta kale önünde bir set çekmişti” dedi.

Çaykur Rizespor kalesine bu sezon set çekeceklerini ifade eden Gökhan Akkan, “Bu sezon yönetimimiz iyi bir kadro kuruyor. Defansa da yeni arkadaşlar geldi. Bu sezon iddialıyız. Sezonun en az gol yiyen takımı olmak için çok çalışacağız. Eğer bunu başarırsak sezonu hedeflediğimiz yere bitirebiliriz. Bunun için ben ve diğer iki arkadaşım çok çalışacağız” dedi.

Yeşil mavili takımda 2. Kaleci konumundaki Tarık Çetin. “Burada bir kolej havası yakaladık. Arkadaşlık ortamı harika. Bülent hoca ve ekibi gerçekten enerjik duruşuyla, antrenmanda olsun, antrenman sonrası olsun bizi motive ediyor. Ben ve takım arkadaşlarım tüm gayretimizle yeni sezonda iyi sonuçlar almak için çalışıyoruz. Kalede arkadaşlarımızla yakaladığımız rekabet bizi olumlu etkiliyor. Gökhan. Ben ve Zafer rekabet içindeyiz. Biz bu takım için rekabet ediyorsak, başarı gelecektir” dedi.

Yeşil mavili takımın genç kalecisi Zafer Görgen ise, “Önümde iki abim var ama çok çalışıyorum. Bir gün yeşil mavili takımın kalesini alacağım. Bir daha da bırakmayacağım. Bu sezon uzun bir sezon olacak. Sakatlıklar, hastalıklar olur. Kaleye geçme görevini hocam bana verebilir. Bunun için kendimi hep hazır tutuyorum” dedi.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum