Zümrüt Rize Gazetesi

Çaykur Rizespor Başkanı Kıran: Bu Sene Rizespor Taraftarı Çok Farklı Bir Rizespor Seyredecek

Çaykur Rizespor Başkanı Kıran: Bu Sene Rizespor Taraftarı Çok Farklı Bir Rizespor Seyredecek
26 Temmuz 2021 - 13:41

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Tahir Kıran, Yeşil Mavililerin Topuk Yaylası kampını ziyaret etti. Başkan Kıran, bu sene Çaykur Rizespor taraftarlarının çok farklı bir takım seyredeceklerini kaydetti.

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Tahir Kıran, Topuk Yaylası kampına çıkarma yaptı. Başkan Kıran beraberinde Başkanvekili Mustafa Yazıcı, Başkan Yardımcısı Selim Selimoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Tan Sipahi ile Yeşil Mavili takımın Topuk Yaylası kampını ziyaret etti.

Burada futbolcularla bir araya gelen Başkan Kıran, yaptığı açıklamada, bu sene farklı bir Rizespor seyrettireceklerini ifade ederek, “Çocukları ziyarete geldik bakalım ne yapıyorlar, ne ediyorlar diye. Bugün bir antrenman maçı var. Hazırlık maçları başladı. Hoca yeni taktikler deniyor. Hem onlara moral olsun hem de biz de takımın son durumunu görelim istedik. Birkaç eksiğimiz daha var. O birkaç eksiğimizi zaman içerisinde tamamlayacağız. Rize halkını mutlu edecek bir takım yapmaya uğraşıyoruz. İnşallah bu sene çok farklı bir Rizespor seyredecek Rizespor taraftarları.” diye konuştu.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum