Zümrüt Rize Gazetesi

AK PARTİ MURADİYE BELDE BAŞKANLIĞINA MAHMUT SARIMEHMET ATANDI

AK PARTİ MURADİYE BELDE BAŞKANLIĞINA MAHMUT SARIMEHMET ATANDI
25 Haziran 2021 - 12:41

AK Parti Rize Merkez ilçesine bağlı Muradiye Beldesi Belde Başkanlığına Mahmut Sarımehmet atandı.

Resim önizlemesi


AK Parti Rize İl Başkan Vekili Yunus Çoruh ve İlçe Başkanı Burak Ak, Muradiye Beldesine yeni atanan Belde Başkanı Mahmut Sarımehmet’e mazbatasını vererek, görevinde başarılar diledi.
Mazbata törenine İlçe Başkan yardımcıları Selim Kandemir, Mustafa Sarı, Belde Belediye Başkanı Musa Süreyya Balcı ve kuruluşundan bugüne Muradiye Beldesinde görev yapan önceki dönem belde başkanları Selim Güneşli, Ömer Mert, Birol Delihasan ve Belde Başkanlığı görevini vekaleten yürüten Metin Canbaz ile önceki dönem belde yönetim kurulu üyeleri, belde belediye meclis üyeleri katılım sağladı.
Mazbata töreninde bir konuşma gerçekleştiren İl Başkan Vekili Çoruh kuruluşundan bugüne görev yapan bütün yöneticilere ve katılımcılara teşekkür ederek, “ Yapmış olduğunuz değerli katkılar için hepinize teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Bugün burada görevi devreden ve görevi teslim alan başkanlarımız arasındaki bu birlik ve beraberlik Muradiye Beldemizdeki çalışmalara da yansıyacaktır. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin. Yeni Başkanımıza görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Allah utandırmasın” dedi.
İlçe Başkanı Burak Ak “ Merkeze bağlı Muradiye Beldemizde önceki dönem belde başkanımız Musa Yılmaz’ın sağlık sorunlarından dolayı 1,5 yıldır belde başkanlığı görevini yürüten Metin Canbaz başkanımıza ve kuruluşundan bugüne görev yapan tüm başkanlarımıza emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Musa Başkanımız ve tüm hastalarımıza da acil şifalar diliyorum. Bugün Muradiye Beldemiz burada katılımcıları ile çok güzel bir tablo çizdi inşallah bu birlik ve beraberlik hep daim olur. AK Parti teşkilatları olarak, bizi sürekli güçlü ve diri tutan bu birlik ve beraberlik tablolarıdır. Allah’a hamdolsun durmadan yorulmadan her geçen gün kendine güç katan dinamik bir teşkilata sahibiz. Başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gece gündüz demeden yorulmak nedir bilmeden yürüttüğü çalışmaları ve bu teşkilatların özverili çalışmaları neticesinde geleceğimizin daha müreffeh olması için bizlerde çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Pandemi koşullarının tüm dünyayı etkisi altına aldığı bir süreçten geçerken hem ülkemizde hem de Rize’mizde hamdolsun ki yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu kazanımların ülkemiz ve Rize’miz adına devamlılığı için bizlerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana hem teşkilatlarımızla hem de halkımızla iç içeyiz. Bir yandan teşkilat çalışmalarımızı sürdürürken bir yandan da vatandaşımızın esnafımızın yanında olarak,hem hal oluyoruz. Bugün mazbatasını teslim ettiğimiz Muradiye Beldesi Başkanımız Mahmut Sarımehmet’e görevinde başarılar diliyorum, ekibi ile birlikte çok güzel başarılara imza atmasını temenni ediyorum. Allah yolunu açık etsin inşallah” dedi.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum