Zümrüt Rize Gazetesi

Pazarspor yönetiminde şok istifa

Pazarspor yönetiminde şok istifa
27 Mayıs 2021 - 15:59

Ankara Pazarlılar Derneği Başkanı Selahattin Bal, yaptığı açıklama ile Pazarspor Yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.

Pazarspor yönetiminde şok istifa


Pazarspor Yönetim Kurulu Üyesi Selahaddin Bal, yaptığı yazılı basın açıklamasında, “2019 yılından bu güne kadar mensubu olmaktan ve hizmet etmekten onur duyduğum Pazarspor yönetim kurulu üyeliğinden gördüğüm lüzum üzerine istifa etmiş bulunuyorum.” dediBal, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Yönetim anlayışı konusunda esaslı fikir ayrılıkları yaşamış olsak da görev ve sorumluluk anlayışımın gereği olarak istifamın dönem sonunda olmasının daha uygun olacağına karar verdim. 2 yıllık görev sürem içerisinde yönetici olarak üzerime düşen görev ve sorumlulukları büyük bir gayret, heyecan ve özveri içinde ifa ettiğime inanıyorum. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan olağan kongrenin, yeni bir anlayışla yönetilmesine acil ihtiyaç duyulan Pazarspor ve camiasının beklentilerini karşılayacak sağduyuyu ortaya çıkaracağına olan inancımı bir kez daha ifade ederek çok kıymetli Pazar halkına sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum dedi.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum