Zümrüt Rize Gazetesi

İL BAŞKANI ÖKSÜZ CUMHURİYET FABRİKASI ÖNÜNDEN ÇAĞRIDA BULUNDU

İL BAŞKANI ÖKSÜZ CUMHURİYET FABRİKASI ÖNÜNDEN ÇAĞRIDA BULUNDU
23 Haziran 2022 - 12:42

Vatan Partisi Rize İl Başkanlığı, 25 Haziran Cumartesi günü Saat: 18.00’da İsmail Kahraman Kültür Merkezinde yapacağı ‘Çayda Üretim Devrimi’ adlı kurultay için çalışmalarına Cumhuriyet Fabrikası önünde ve Rize Meydanda ki stant çalışmaları ile sürdürüyor.

İl Başkanı Salih Öksüz, Cumhuriyet Fabrikası önünden Ulusal TV’ de canlı yayında meclise sunulan yeni çay kanunu için değerlendirmelerde bulunarak tüm rizelileri çay kurultayına davet etti.

Öksüz yaptığı açıklamada; ‘Hükümete sesleniyoruz, tasarıyı tekrar gözden geçirelim. Taban fiyat uygulaması ve çay fiyatının belirleme yetkisini Çaykur’a verelim. Bu ekonomik şartlarda çay üreticisini zorda bırakmayalım. Serbest piyasa şartlarına bağlı kalınacak diye halk dışlanamaz. Serbest piyasanın ülkemize hiçbir yararı kalmamıştır. Çözüm kamu ağırlıklı karma ekonomi modelde. Biraz cesur olmalıyız. AB-D’nin ekonomik ambargo ve baskılarından korkmaya gerek yok. Kendimize güvenelim.’ dedi.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum