Zümrüt Rize Gazetesi

BAŞKAN TURGUT SABIR İSTEDİ!

BAŞKAN TURGUT SABIR İSTEDİ!
22 Haziran 2022 - 11:40

Çaykur Rizespor’un yeni başkanı İbrahim TURGUT, transfer çalışmalarının İstanbul’da devam ettiğini hatırlatarak, taraftardan sabır istedi.

Haber: Selim DENİZALP

Süper Lig’e veda ettikten sonra Olağanüstü Genel Kurul’a giden Çaykur Rizespor’da pazartesi günü gerçekleştirilen seçimde başkanlığa İbrahim Turgut gelmişti. Yeni oluşan Yeşil-Mavili yönetimin ardından gözler transfere çevrildi.

HEDEF BELLİ! YENİDEN SÜPER LİGE YÜKSELMEK..

Hedefini yeniden Süper Lig’e yükselme olarak belirleyen Atmaca’nın kaybedecek zamanı yok. İbrahim Turgut Başkanlığında oluşan yönetim, teknik direktör Bülent Korkmaz’ın hazırladığı raporlar doğrultusunda transfere hız verecek.

GİTMEK İSTEYEN OYUNCULAR VAR !..

Başkan İbrahim Turgut, en kısa sürede transferi bitireceklerini ve bu sezon sonu takımı tekrar Süper Lige taşımaya çalışacaklarını söyledi. Başkan Turgut, kongre öncesi Teknik Direktör Bülent Korkmaz’dan takımın durumu konusunda bilgi aldığını kaydederek, “Geçen yılki takımdan 14 oyuncu var. Bunların arasında gitmek isteyenler de var. Hocamızın raporu doğrultusunda transfer çalışmaları yapılmış. Bazı oyuncular imza aşamasına gelmiş. Hafta sonuna doğru imzalarımız başlayabilir” dedi

TRANSFER ÇALIŞMALARI İSTANBUL’DA YAPILIYOR!..

Çaykur Rizespor’u tekrar Süper Lig’e taşımak için bütün imkanları kullanacaklarını kaydeden Başkan Turgut, “Mevcut kadroya direkt katkı verecek, bizi bir üst lige taşıyabilecek 12-14 oyuncu transfer edeceğiz. Çalışmalarımız sürüyor. İkinci kamp dönemi başlamadan transferlerimizi tamamlamayı planlıyoruz. Mazbatayı alır almaz, İstanbul’a gideceğim. Hem sponsorluk görüşmelerimiz var hem de transfer görüşmelerimiz. Taraftarımız sabretsin, Yeşil-Mavili camiaya uygun oyuncuları alacağız” dedi.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum