Zümrüt Rize Gazetesi

ÇAYDA ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

ÇAYDA ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
21 Haziran 2022 - 8:07

Vatan Partisi Rize İl Başkanlığı, 25 Haziran saat 18.00’da İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde düzenleyeceği ‘’ÇAYDA ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYI’’ adlı çalışmalarını bugün meydanda açtığı stant çalışması ve esnaf ziyaretleri ile sürdürdü.

Çalışmalara, İl Başkanı Salih Öksüz, Genel Örgütlenme Bürosu Başkanı Savaş Oruç, Örgütlenme Bürosu üyesi Nadir Erol ve parti üyeleri katıldı. İl Başkanı Salih Öksüz çalışma sırasında yaptığı açıklamada;

‘’Değerli Hemşehrilerim çay hepimizin hayat damarı tabi Çaykur’da öyle. Derdimiz çok, derdimizi çözmek için tüm Rizeliler olarak biraraya gelmemiz gerekiyor. Bu kurultay bizi biraraya getirmek için bir fırsat. Bu fırsatı kaçırmamalıyız. Her kesimden konuşmacı ve her bölgeden üretici kurultayda olacak. Gelin derdimizi anlatalım bir çözüm yolu bulalım. Çay olmazsa Rize olmaz. Ayrıca önümüzde ki ay hazırlanan çay kanunu mecliste oylanacak. Sesimizi meclise duyurmak için bu kurultay daha çok önem kazandı. Hepinizi kurultaya bekliyorum.’’ dedi.

İl Başkanı Salih Öksüz’ün açıklamaları ve çalışmalar Ulusal TV’den canlı yayında yayınlandı.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum