Zümrüt Rize Gazetesi

ÇAYKUR RİZESPOR’DA BUGÜN KONGRE VAR

ÇAYKUR RİZESPOR’DA BUGÜN KONGRE VAR
19 Haziran 2022 - 12:43

Anonim Şirket olduğundan beri atama başkan ve yöneticilerle tanışan Yeşil – Mavili kulüpte bugün yapılacak olağan üstü kongrede değişen bir şey olmayacak gibi gözüküyor.

Haber: Selim DENİZALP

Geçen sezon süper ligde berbat bir sezon geçiren ve 4 yıl aradan sonra TFF 1.lige düşen temsilcimizde bugün yapılacak olan genel kurulda yeni bir sayfa açılması bekleniliyor.

Mevcut Başkan Tahir Kıran’ın görevi bırakacağı kongrede yerine gelecek olan isim ise İbrahim Turgut olacak.

AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak’ın Başkan ve yönetim kurulu üyelerini şekillendireceği iddia edilen listede birçok Rizespor sevdalısı değişen bir şey olmayacağı konusunda hem fikirler.

Eski yönetiminden bazı isimlerin yeniden görev alması beklenilen yeni yönetimde sürpriz sayılabilecek yeni isimlerde listede yer alacak.

A.Ş Dönemi boyunca yıllar boyu “ hormonlu” bir şekilde yol alan yeşil – mavili kulüpte üst düzey sponsorlar eşliğinde gelen paralar maalesef birkaç menajer ve teknik kadro nun kontrollü altında çöp sayılabilecek transferlere gitti. Olan her zaman olduğu gibi BÜYÜK Çaykur Rizespor taraftarına oldu.

Bugün yapılacak olan genel kurulda düğün fotoğrafçıları gibi yıllar boyu ortalarda dolaşan ama görünmeyen, konuşmayan isimler yeni sezon öncesi bir kez daha perde arkasından Rizespor’a yön verecekler.

YILLAR BOYU YAZDIK DA NE OLDU? DEĞİŞEN BİR ŞEY OLMAYACAK?

Siyasetin iliklerine kadar işlediği, futbol aklının incir çekirdeği kadar katkı vermediği bu şehrin bir numaralı markası ve milyonların sevdası Yeşil – Mavili kulüpte her şeyin hayırlısı olsun temennisinden başka bir şey elimizden gelmiyor…

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum