Zümrüt Rize Gazetesi

TRANSFER TAARRUZU KONGREDEN SONRA!..

TRANSFER TAARRUZU KONGREDEN SONRA!..
12 Haziran 2022 - 15:33

4 Yıl aradan sonra yeniden TFF 1. Lige düşen temsilcimizde düğüm 20 Haziran Pazartesi günü yapılacak olan olağanüstü kongrede çözülecek.

Haber: Selim DENİZALP

Çaykur Rizespor’da mevcut başkan Tahir KIRAN’ın aday olup, olmayacağı henüz kesinleşmezken, Başkan Kıran’ın aday olmaması halinde Rizeli iş insanı İbrahim TURGUT’un yeni başkan olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Yeni sezona şampiyonluk parolası altında güçlü bir kadro ile girmek isteyen Yeşil – Mavili takımda kongreden sonra transfer bombalarının tek tek patlayacağı konuşuluyor.

BÜLENT KOKRMAZ’IN LİSTESİ HAZIR!..

Çaykur Rizespor’da bir yıl daha sözleşmesi devam eden deneyimli teknik adam Bülent Korkmaz’ın geleceği yeni seçilecek olan Başkan ve yönetim kurulu üyeleri sonrası netliğe kavuşacak.

Transfer listesini Başkan Tahir Kıran ile paylaşan Bülent Korkmaz’ın kongre sonrası olası yeni başkan ile bir araya gelerek yola devam etmeyeceği öncelikle karara bağlanacak.

LİSTE BAŞI HAKAN ÖZMERT!..

Rize’den oldukça memnun kalan Korkmaz’ın yeni seçilecek olan Başkan Turgut ile yola devam etme kararı çıkması sonrası ilk transferinin eski oyuncusu Antalyaspor’un takım kaptanı Hakan Özmert olacağı biliniyor.

37 yaşındaki gurbetçi oyuncunun yeni sezonda Çaykur Rizespor forması giymek istediğini eski teknik direktörü Bülent Korkmaz’a ilettiği, Korkmaz’ın tecrübeli ismi kadrosuna katmak için harekete geçtiği öğrenildi.

Antalyaspor ile sözleşmesi sona eren orta saha oyuncusu bu sezon süper ligde fazla forma şansı bulamazken, yeni sezonda TFF 1. Ligde yeşil -mavili forma altında saha içi ve saha dışında takıma abilik yapacağı bu yüzden teknik direktör Bülent Korkmaz’ın Hakan Özmert ismini ısrarla takımda görmek istediği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

ERTELENDİ, DÜĞÜM 20 HAZİRANDA ÇÖZÜLECEK!

Yeşil – mavili takımın olağanüstü genel kurulu salt çoğunluk sağlanamadığı için 20 Haziran Pazartesi gününe ertelendi..

12 Haziran 2021 Pazar günü (DÜN) saat 11.00’de, İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde yapılması gereken Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin 92. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı; oy kullanma hakkına sahip üyelerimizin salt çoğunluğunun sağlanamaması nedeniyle yapılamamıştır.

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nın 20 Haziran 2021 Pazartesi günü saat 11.00’de, İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde, aynı gündemle, çoğunluğa bakılmaksızın yapılacağı hususu; üyelerimize önemle duyurulur.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum