Zümrüt Rize Gazetesi

RİZELİ YANGIN’IN KAZANMA ŞANSI VAR MI?

RİZELİ YANGIN’IN KAZANMA ŞANSI VAR MI?
12 Haziran 2022 - 15:44

TFF Başkanlığına adaylığını koyan Pazarspor eski Başkanı Hüseyin Yangın’ın alt lig delegelerinden çok büyük destek aldığı konuşuluyor.

Birçok alt lig takımlarının delegelerinin çok sevilen iş insanı ve Pazarspor eski Başkanı Hüseyin Yangın’a kongrede oy atacakları iddia edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlığı için Ufuk Akçekaya, Ramazan Ataş, Mehmet Büyükekşi, Gökhan Kızıltan, Sedat Olca, Hayati Özgül, Ayhan Sağaltıcı, Cemal Tarancı ve Hüseyin Yangın aday oldu.

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) 16 Haziran’da gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olmak için 9 kişi başvuru yaptı.

TFF’nin internet sitesinden yapılan açıklamada, adaylık başvurularının dün sona erdiği hatırlatıldı.

Başkan adaylığı için TFF Statüsü’nün 38. maddesinde belirtilen yeterlilik şartları ve başvuru belgelerinin incelenerek değerlendirme yetkisi genel kurul divan kuruluna ait olmak üzere, genel kurulda başkan adayı olmak için TFF Genel Sekreterliği’ne başvuran kişiler şunlar:

Ufuk Akçekaya, Ramazan Ataş, Mehmet Büyükekşi, Gökhan Kızıltan, Sedat Olca, Hayati Özgül, Ayhan Sağaltıcı, Cemal Tarancı, Hüseyin Yangın.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum