Zümrüt Rize Gazetesi

HACI­MÜFTÜOĞLU, VALİ ÇEBER’İ ZİYARET ETTİ

HACI­MÜFTÜOĞLU, VALİ ÇEBER’İ ZİYARET ETTİ
10 Haziran 2022 - 18:01

Birtakım temaslarda bulunmak üzere Rize’ye gelen Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Genel Sekreteri Vali Seyfullah Hacımüftüoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte Rize Valisi Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret anısına ilk olarak Valilik Şeref Defterini imzalayan MGK Genel Sekreteri Vali Hacımüftüoğlu, daha sonra beraberindekiler ile birlikte Vali Çeber’in makamına geçti. Rize’nin genel durumu hakkında MGK Genel Sekreteri Vali Hacımüftüoğlu’na bilgiler veren Vali Çeber, ziyaretlerinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

2009-2012 yılları arasında Rize Valiliği görevini yürüten MGK Genel Sekreteri Vali Seyfullah Hacımüftüoğlu, Rize’de olmaktan her zaman mutluluk duyduğunu belirterek, misafirperverliği için Vali Çeber’e teşekkür etti.

Ziyarette Vali Yardımcıları; Gülhani Ozan Sarı, Sedat Sezik, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı da hazır bulundu.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum