Zümrüt Rize Gazetesi

YENİ BAŞKAN TURGUT’MU OLUYOR?..

YENİ BAŞKAN TURGUT’MU OLUYOR?..
07 Haziran 2022 - 14:57

“Yeni başkan kim olacak?” “Tahir KIRAN yola devam edecek mi?” Soruları devam ederken camiada sessizliği bozan gelişme yaşandı..

Haber: Selim DENİZALP

20 Haziran’da yapılması planlanan Çaykur Rize Gençlik ve spor kulübü derneği 92. Olağanüstü genel kurulu öncesi Başkanlık için yeni bir isim gündeme düştü.

Mevcut Başkan Tahir Kıran’ın bu kongre öncesi aday olup olmayacağı henüz netleşmeden, Rize kulislerinde adı geçen Başkan adayının iş insanı İbrahim Turgut olduğu iddia edildi.

Rize eski Milletvekili Abdüllkadir Kart’a yakınlığı ile bilinen genç iş adamı İbrahim Turgut’un başkalığında nasıl bir yönetim kurulu üyeleri şekilleneceği merak edilirken, Rize’de en çok konuşan bir başka konu ise siyasetin her zaman olduğu gibi Çaykur Rizespor ile yönetildiği ve bu durumun yeşil -mavili takımı yıllar boyu bir adım ileri getirmediği düşüncesi hakim.

ALİM: “TRİBÜNLERİ DOLDURMAK LAZIM”

Çaykur Rizespor’da yaklaşan seçim öncesi AK Parti İl Başkanı İshak Alim “ İyi günde kötü günde de tribünleri ful dolduralım ve takımımıza sahip çıkalım “ dedi.

YİĞİT DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKAR!..

Yaklaşan seçim öncesi kongreden hayırlı bir kararlar çıkar diyen Alim; “Yapılacak olan kongre sonrası güzel bir karar çıkar ve yeni sezona başlarız. Yiğit düştüğü yerden kalkar misali sezon sonu tekrardan inşallah ait olduğumuz süper lige döneriz” cümlesini kullandı.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum