Zümrüt Rize Gazetesi

RİZELİ İŞ İNSANI ÇAĞRI TATAR’A ÖNEMLİ GÖREV

RİZELİ İŞ İNSANI ÇAĞRI TATAR’A ÖNEMLİ GÖREV
07 Haziran 2022 - 13:34

İnşaat Mühendisleri Odası Rize Şube Başkanlığına Çağrı Tatar atandı İnşaat mühendisleri Rize Şube Başkanlığına, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) tarafından Çağrı Tatar atandı.

Haber: Selim DENİZALP

İnşaat mühendisleri Rize Şube Başkanlığına, TMMOB’UN verildiği karar ile Çağrı Tatar atandı. İnşaat mühendisleri Rize Şube Başkanlığı yönetiminde ise, Resul Ekrem Günbey , İnşaat Mühendisi Emrah Altıkulaç , İnşaat Mühendisi Fahrettin Burak Oğuz , İnşaat Mühendisi Yasemin Kızıltoprak Yağcıdan oluşmaktadır. TMMOB tarafından Yeni başkan olan Çağrı Tatar, 1 Aralık 1989 tarihinde Rize’de dünyaya geldi. 2008 yılında Rize Fen lisesinden mezun olan Tatar, 2009 yılında başladığı lisans eğitimini 2013 yılında Karadeniz Teknik üniversitesi, Mühendislik fakültesi İnşaat Bölümü’nü tamamladı. Lisans eğitimini tamamlamasının ardından çeşitli firmalarda şantiye şefi olarak çalışan Tatar, daha sonra kendisine ait bir firma kurdu. Kurmuş olduğu firması ile Müteahhitlik ve danışmanlık hizmetleri yapmaya devam etmektedir.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum