Zümrüt Rize Gazetesi

RİZE’DE YAPILAN YATIRIMLAR DİKKAT ÇEKİYOR!

RİZE’DE YAPILAN YATIRIMLAR DİKKAT ÇEKİYOR!
Cemil Can BIÇAKÇI( ccbicakci@gmail.com )
04 Haziran 2022 - 12:37

Önceki yönetimler, yöneticiler rahmetli Tuncay Mataracı hariç bir fidan dikmediler..Milletvekilliğini kapıp adeta kaçtılar..Şunu yapacağız bunu yapacağız dalgası ile aktif gençliğin zaafı olan Rizespor’a çıkarları doğrultusunda yatırım yaptılar, tam bir UYU YAVRUM UYU POLİTİKASI, Mehmet Cengiz’in sözde spora katkıları ile maalesef de bizimkiler kusura bakmasın iyi uyudular, lakin fırsatçı beş on kendini bilmezin de toplum üzerindeki baskısı ile ve işbirliği ile aracı politikacılar da ihtiyaç sahibi garibim Rize’li vatandaşın hakkını hukukunu gasbettiler ve malı götürüp gittiler. Lanet olsun, zıkkımlandılar ve kimi yaşıyor kimi çekip cehenneme gitti..Bu halkın parasını çalanlar hırsızlayanlar bu dünyada da öbür dünyada da iflah edemeyeceklerdir. Şimdi anlıyor musunuz neden Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize’de ciddi oranda daha önce görülmemiş sayıda oy aldığını?..Havalimanı, yollar, tüneller v.s. Haa ekonomi bugün nerede, halkın ekonomisi, çarşı Pazar ekonomisi nerede onu da gelecek seçimlerde göreceğiz.

HÜLYA KOÇYİĞİT – TÜRKAN ŞORAY – CÜNEYT ARKIN!

Bunlar, ülkede eğlence sektörü olarak tanımlanan sinema sanatçılarıdır ve büyük şöhret sahibi olmuşlardır. Belli yaşın üzerinde milyonlar bu isimleri iyi bilir çünki mutlaka bir filmini seyretmiştir. Bu bütün dünyada böyledir, ülkenin ünlü sanatçıları bilinir tanınır sevilir ama Türkiye örneği dünyanın hiçbir yerinde yoktur. İngiltere’nin en ünlü sinema oyuncusu metro’ya biner, birkaç kişiye merhaba der geçer oturur ama hiç kimse de sırıta sırıta yanına gitmez aptal aptal suratına bakmaz. Bizim ülkede bu iş çok farklı işler siyasette de sanat dallarında da. Neden insanlar ünlü siyasetçi arar ve onun arkasında topuk topuk çığlık atarak koşar?..Devlet senin, yönetmeye insan seçiyorsun, ona vekil diyorsun ve o senin paranı pulunu malını mülkünü en iyi yönetmekle mükellef olan biri. Peki sen şimdi neden onu baş tacı yapıyor ve koyun gibi ağzından sular akarak peşinden koşuyorsun? O koşsun senin peşinden sen niye koşuyorsun? Sen köle misin? Neden yanlış yaptığını gördüğün halde yakasına yapışmıyorsun?. Ayrım yapmadan söylüyorum, hiçbir siyasetçi Cüneyt Arkın, Türkan Şoray değidir. Kusura bakma o zaman neye layıksan ona müstahaksın.Haa, şiddet mi asla ve asla, nazikçe kibarca..

İLAHLAR NE İSTEDİ İSE ÖYLE OLDU BU YIL FUTBOL’DA!

Berbat bir Futbol Federasyonu, berbat ötesi hakem denilen zatlar ve şaibeli şampiyonluk ve sıralamalar. Fenerbahçe dünyanın namlı teknik adamı JESUS’u getirdi, ne yazar. Ali Şansalan isimli bir sünepe şans almıyor icabında şans veriyor, soruyor insanlar ey Ali Koç, onca para verdin şampiyonluk bekliyorsun, Ali Şansalan, Cüneyt bilmem ne gibi hakemlerle sen nereye varacağını sanıyorsun?.Koca İzmir silindi ligden kim yaptı bunu? Gavur İzmiiiir!..Sizce tesadüf mü? Rize neden düşürüldü, tesadüf mü, idarenin başında Rize’li biri olduğu halde..Senaryo nasıl güzel yazılıyor değil mi, filim nasıl güzel çekiliyor değil mi, sen bilmem ne oldukça, yazacağım yazmıyorum ağır kaçacak!..O Futbol Federasyonu öyle derler ki PARA İÇİNDE YÜZER, kayıt içi-kayıt dışı, bu paralar nereye gider bilen var mı? Hesabı var mı, hesabı sorabilen var mı? Nah sorarsın sıkar biraz!..Nefret ettim bu ülkede futboldan, seyirci olarak maytap geçiyorlar benimle, aptal yerine koyuyorlar beni, keriz miyim ben, vallahi değilim. İktidar değişikliği bekliyorum açıkçası, hepsi bu!..O zamana kadar oynan maçlara komedi filmi olarak bakacağım..Siz nasıl isterseniz öyle bakın ama saftiriklik yapıp kavga etmeyin..

Bu hafta buraya kadar kalın sağlıcakla..

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum