Zümrüt Rize Gazetesi

BÖYLE GİDERSE RİZE-ARTVİN HAVALİMANINA TRABZON AKTARMALI UÇARIZ!

BÖYLE GİDERSE RİZE-ARTVİN HAVALİMANINA TRABZON AKTARMALI UÇARIZ!
04 Haziran 2022 - 21:11

Rize-Artvin Havalimanı görkemli açılışından bu güne kadar, her gün ya sefer sayılarından, ya sefer saatlerinden, ya sefer konulmayan illerden, ya yolcu taşıması yapan şirketten, yada emsal bilet fiyatlarından tutunda, her gün halkımızın haklı şikayet ve tepkileri olduğunu ifade etti.

Merkez ilçe Başkanı açıklamasında; “İşin iç yüzünü incelediğimiz vakit, her zaman olduğu gibi, ağır basan Trabzon Bürokrasisine karşın, Pasif durumda kalan Rize siyasetçisini görmekteyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Rize’mize ve Bölgemize bu muhteşem eseri kazandırmış, ama bizim Rize’li Vekillerimiz ve bürokrasimiz buna malesef ki sahip çıkamıyor. Bu suskunlukları devam ederse çok yakında Rize-Artvin Havalimanına Trabzon aktarmalı uçarız” dedi.

“BARİ HAVALİMANINA SAHİP ÇIKALIM”

Başkan Abdulkadir USTA, son olarak ta, Rize de Cumhur ittifakı ve tüm siyasiler, söz konusu ilimizdeki hizmet ve projeler ise, hep birlikte sahip çıkmaya davet ediyoruz. Çaydan sonra bölgemiz de bacasız sanayimiz turizm sektörü için, büyük bir kazanım olan bu Havalimanımıza tam destek verelim. Yanı başımızda komşumuz Trabzon, Rize’miz de ne yapılırsa bir alternatifini üretme derdinde, örneğin Ovit Tüneline karşın, ilave Zigana Tünelini Yaptılar, ilk bizde olan şehir Hastanesi’ne Karşı, bizden önce şehir Hastanesi inşaat temeli attılar, biz Lojistik dedik, onunda hamlesini yaptılar, havalimanı dedik, ikincisinin yapacaklar, kısacası bizim hiçbir zaman önlerine geçmemizi istemezler. Bu duruma karşı uyanık olup eserlerimize Devasa Projelere sahip çıkalım diyoruz. Rize’de bir olalım Birlik olalım açıklamasın da bulundu.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum