Zümrüt Rize Gazetesi

KOMİSER YARDIMCISI CENGİZ AVCI BURDUR’DAN BAYBURT’A ATANDI

KOMİSER YARDIMCISI CENGİZ AVCI BURDUR’DAN BAYBURT’A ATANDI
31 Mayıs 2022 - 14:56

Son 3 yıldır Burdur’un Gölhisar ve Çeltikçi ilçelerinde Komiser Yardımcısı olarak görev yapan Cengiz AVCI, yapılan en son tayinlerin ardından komşu illerimizden Bayburt’a atandı.

İlk görevini 2003-09 yılları arasında Çay’ın ve Yağmur’un Başkenti Rize’de Polis memuru olarak yapan Cengiz AVCI 2009-15 yılları arasında da İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nün Güvenlik Şubesinde 6 yıl görev yaptı.

2015-19 yılları arasında da Trabzon Havalimanı’nda Trafikten Sorumlu Komiser Yardımcısı olarak “başarıyla” görev yapan Cengiz AVCI 2019-22 Mayıs aylarında da Burdur’un Gölhisar ve Çeltikçi İlçe Emniyet Amirliklerinde Komiser yardımcılığı yaptı.

Aslen Çorumlu ve komşu Trabzon eniştesi de olan Cengiz AVCI’nı bu son ataması da “AKDENİZ’DEN KARADENİZ’E” tayin olarak da değerlendirildi.

Yeni görevine bu hafta içerisinde başlayacak olan basın dostu arkadaşımız Komiser Yardımcısı Cengiz AVCI’yı “Tebrik” ediyor ve Bayburt’daki yeni görevinde de “başarılarının” devamlarını diliyoruz.

Haber: Faik BAKOĞLU

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum