Zümrüt Rize Gazetesi

TÜRKİYE’NİN YENİLİKÇİ ARAÇ KİRALAMA MARKASI GARENTA RİZE’DE

TÜRKİYE’NİN YENİLİKÇİ ARAÇ KİRALAMA MARKASI GARENTA RİZE’DE
26 Mayıs 2022 - 16:25

Türkiye genelinde 65’i aşkın bayisi olan Garenta, Rize-Artvin Havalimanı’nda açtığı yeni bayisi ile hizmet ağını genişletiyor.

Garenta, Türkiye genelinde bayi ağını genişletmeye yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Rize-Artvin Havalimanı’nda yeni bayisini açan Garenta, böylelikle Rize halkına Türkiye’nin en yenilikçi araç kiralama hizmetini sunuyor. 24 marka ve 98 farklı modelden oluşan geniş araç filosuyla hizmet veren Garenta, 65’i aşkın bayisiyle Türkiye’de en fazla noktada bulunan araç kiralama markalarından biri konumunda bulunuyor.

Garenta deneyimini araç kiralamak isteyen herkese sunmak istediklerini söyleyen Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Şafak Savcı ‘’Her geçen gün yaygın bayi ağımızı genişleterek, Türkiye’nin dört bir yanındaki herkese ulaşmayı hedefliyoruz. Özellikle havalimanları gibi stratejik noktalarda kiralık araç bulma sorunu yaşanmasının önüne geçerek seyahat devamlılığını kusursuz bir şekilde sürdürmeyi planlıyoruz. Garenta deneyimini yaşamak isteyenler, geniş araç portföyümüzden diledikleri aracı kiralayarak ulaşım ihtiyaçlarına çözüm bulabilir.’’ dedi.

2022 yılında 80 bayiye ulaşmayı hedefleyen Garenta’dan araç kiralamak isteyenler www.garenta.com.tr adresi ve Garenta mobil uygulaması üzerinden rezervasyonlarını oluşturup işlemlerini hızlıca yapabiliyor.

Adres: Rize Artvin Havalimanı Gelen Yolcu Salonu Yeşilköy/Pazar/Rize

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum