Zümrüt Rize Gazetesi

RİZE’DE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI TAM GAZ DEVAM EDİYOR

RİZE’DE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI TAM GAZ DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2021 - 14:01

Rize İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt, Merkez Azaklıhoca-Düzköy-Çaycılar grup yolunda devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

1.jpg

Yapılan asfaltlama programı çerçevesinde çalışmalarına aralıksız devam eden Rize İl Özel İdaresi, özellikle son dönemlerde köy yollarındaki ulaşım standartlarını yükseltmek amacıyla karayolları standardı düzeyinde çalışmalar sürdürüyor.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Bu çalışmalar kapsamında İl Özel İdaresi ekiplerinin merkeze bağlı Azaklıhoca, Düzköy ve Çaycılar köylerine hitap eden grup yolundaki asfaltlama çalışmalarını takip eden Başkan Türüt’e Merkez İl Genel Meclisi Üyeleri Mustafa Fatih Topçu ve Bayram Ali Çapoğlu, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Muhammet Kalyoncu, Merkez Şantiye Şefi Ramazan Çelik, Köy Muhtarları ve vatandaşlar eşlik etti.

İl Genel Meclis Başkanı İbrahim TÜRÜT; Devam eden asfaltlama çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada “asfaltlama çalışmalarımız merkez ve ilçelerimizle birlikte koordineli bir şekilde ilerliyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda özellikle grup yollarımıza ağırlık veriyoruz. Köylerde yaşayan vatandaşlarımızın daha kaliteli ulaşım imkanına sahip olmaları adına grup yollarımızın sadece asfaltlamasını değil su kanallarını ve parapet duvarlarını da tamamlama gayreti içerisindeyiz. Bu anlamda yaptığımız tüm planlamaları sahada yürüten Genel Sekreterimiz, İl Genel Meclisi Üyelerimiz, birim müdürlerimiz ve personelimizi tebrik ediyor, kullandığımız ödeneklerin ilimize aktarılması noktasında bizlere destek olan valimize, Milletvekillerimize, il başkanımıza ve teşkilatımıza ilimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

2.jpg

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum