Zümrüt Rize Gazetesi

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Ak: “Ortak Paydamız Rize”

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Ak: “Ortak Paydamız Rize”
18 Haziran 2021 - 14:48

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kaldığı ancak kademeli normalleşmeye geçilmesiyle birlikte yeniden başladığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerine Ekrem Orhon Mahallesi ile devam etti.

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, Ekrem Orhon Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Beraberinde, Rize Belediye Başkan Yardımcısı Muhittin Aydın Bilsel,  İl Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Terzi, İlçe Başkan Yardımcıları Zafer Topçu, Bayram Ali Çapoğlu, İshak Yeniyazıcı, İlçe Yönetim Kurulu üyesi Yasin Güloğlu ve mahalle başkanı Ali Şükrü Delibalta ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla sohbette bulunan Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, “İlk günden itibaren hep çalınmadık kapı bırakmayacağız. Ev ev, kapı kapı dolaşarak gönüllere dokunacağız dedik ve bu minvalde hamdolsun bütün teşkilatımız ilk günkü aşkla çalışmalarını sürdürüyor.” dedi.

İlçe Başkanı Ak, yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz günden bu yana Cuma sabahı namaz programları gerçekleştirerek, Pandemi koşullarının hassasiyetine uyum içerisinde Merkez İlçemize bağlı bütün köy ve mahallelerimizde teşkilatlarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Yaz döneminin başlaması ile birlikte artık daha çok mahallelerimizde esnaflarımızla bir araya gelmeyi planlıyoruz. Biz peynir ve simitimizle bir sabah ansızın gelebiliriz diyerek, tüm esnaflarımızın kapısını çalmayı hedefliyoruz. Esnafımızın, vatandaşımızın her zaman yanındayız. İlk günden itibaren hep aynı şeyi ifade ediyoruz. Çalınmadık kapı bırakmayacağız, ev ev, kapı kapı dolaşarak, gönüllere dokunacağız. Bu minvalde hamdolsun bütün teşkilatımız ilk günkü aşkla çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalarımızı sekteye uğratan Pandemi döneminin bitmesini tüm dünya gibi bizde canı gönülden istiyoruz. İnşallah yapılan çalışmalar ve hepimizin özverili davranışları neticesinde bu süreçten de yakın zamanda kurtulmuş oluruz. Hepimizin ortak paydası Rize ve Rize’miz için en iyisine ulaşmak. Bu anlamda herkes elini taşın altına koymalı. Şu anda ilimizde çok büyük bütçeli yatırımlar oluyor. İnşallah yakın zamanda Rize’miz çok farklı bir çehreye kavuşacak gerek kentsel dönüşüm projeleri, gerekse Havalimanı, Lojistik Merkezi ve daha birçok proje ile birlikte ilimiz 81 il içerisinde adından söz ettirecek bir aşamaya gelecek. Bu projeler hem istihdam anlamında hem de ekonomik anlamda ilimizin refah seviyesini yükseltecek değerde projeler. Bu projelerimizi ilimize kazandıran, başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere pay sahibi olan herkesten Allah razı olsun” dedi.

İlçe Başkanı Burak Ak ve beraberindeki ekip, mahalle esnafının görüş ve önerilerini dinledi.

ak-parti-rize-merkez-ilce-baskani-ak-ekrem-orhon-mahallesinde-3.jpg
ak-parti-rize-merkez-ilce-baskani-ak-ekrem-orhon-mahallesinde-1.jpg
ak-parti-rize-merkez-ilce-baskani-ak-ekrem-orhon-mahallesinde-2.jpg

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum