Zümrüt Rize Gazetesi

YÖK’ten RTEÜ’nün 3 Programına Onay

YÖK’ten RTEÜ’nün 3 Programına Onay
15 Haziran 2021 - 14:07

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin (RTEÜ) Mimarlık Bölümü ile Uluslararası İlişkiler İngilizce Programı ve Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programına öğrenci alınmasına YÖK tarafından onay verildiği açıklandı.

RTEÜ Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada, Yükseköğretim Kurulunun üniversitenin bünyesindeki 2 Lisans ve 1 Ön Lisans Programına ilk defa öğrenci alınmasına onay verdiği ifade edilerek, “Yükseköğretim Genel Kurulu; 2021-2022 Akademik Yılında Üniversitemiz Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler İngilizce Programına 40 öğrenci alınmasına ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programına 40 öğrenci alınmasına onay verdi. Yükseköğretim Kurulu’nun öğrenci alınmasını onaylaması dolayısıyla söz konusu programlar 2021 yılı ÖSYS Tercih Kılavuzunda yer alacaklardır. Üniversitemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun.” ifadelerine yer verildi.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum