Zümrüt Rize Gazetesi

RİZE İL ÖZEL İDARESPOR ANTALYA’DA DÜZENLENEN JUNİOR CUP TURNAVASINDA ŞAMPİYON OLDU

RİZE İL ÖZEL İDARESPOR ANTALYA’DA DÜZENLENEN JUNİOR CUP TURNAVASINDA ŞAMPİYON OLDU
03 Haziran 2021 - 14:25

Rize İl Özel İdarespor U-16 Futbol Takımı ; Antalya,Mesin,Eskişehir,Kayseri,Adıyaman,Rize Aksaray ilerinden 10 takımın katıldığı turnava’da İl Özel İdarespor U-16 Futbol Takımımız 5 galbiyet 1 beraberlik ve bir mağlubiyet alarak ipi göğüsleyen takım oldu.

Kayseri gücü ile Final Oynayan Rize İl Özel İdarespor Bu zorlu Müsabakayı 2-0 Kazanarak Junior kupasının sahibi oldu.

Rizel Özel İdarespor U-16 Futbol Takımı Antrenörü Halil ATABEY yaptığı Açıklamada Antalya’da Mayıs ayının son haftasında yapılan Junior Cup Turnavasına Kulüp olarak katılmamıza imkan veren Rize İl Özel İdarespor Kulüp Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna gençlerimiz adına Teşekkür ediyorum. Bu Pandemi koşullarında verdikleri Ekonomik destek sayesinde Turnava’ya katıldıklarını belirten Halil Hoca Bizde U-16 Futol Takımı olarak Pandemi sürresince çok kısıtlı imkanlar içerisine çalışmalarımızı titizlikle özellikle hijyen ortamında idmanlarımızı yaparak hazırlanmıştık. Antalya’da veya diğer zamanlarda yapılacak bu tür müsabakalar Gençlerimiz için iyi bir sınav olduğunu söyledi. Özellikle; Amatör A-Futbol takımının yanı üst yapısına oyuncu yetiştirmenin gayreti içindeyiz. Antalya’da U-16 Futbol Takımımız müsabakalara katılan çok güçlü takımlara karşı Fair-Play içerisinde ve aşırı sıcaklara rağmen oynadığımız müsabakaların Takım için iyi bir deneme ve gözleme olup ne kadar yararlı olduğunu gördük. Ayrıca takımımın şampiyon olması Rize’deki diğer sporcularımıza örnek olması yanında il özel İdarespor Kulübü olarak il dışında Rize’mizi temsil etmenin güzel örneklerini sergiledik. Bizlere destek olan İl Özel İdarespor Kulübünün değerli Başkanıma ve Yönetim kuruluna çok Teşekkür ediyorum dedi.

Bizde Zümrüt Rize Gazetesi olarak Antalya’da Turnava’da Şampiyon olup Kupayı Kaldıran Rize İl Özel İdere spor Kulübü U-16 Futbol Takımın yöneticileri başta olmak üzere Teknik heyet ve futbolcularını tebrik eder başarılarını daim olmasını dileriz.

ZÜMRÜT RİZE ÖMER YILMAZ

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum