Zümrüt Rize Gazetesi

AK Parti Rize İl Başkanı Alim; “Hemşerilerimizle Hasret Gidereceğiz”

AK Parti Rize İl Başkanı Alim; “Hemşerilerimizle Hasret Gidereceğiz”
02 Haziran 2021 - 14:32

Pandemi boyunca Rize’deki yatırımların sekteye uğramadığının altını çizen AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, “Normalleşme süreci ile birlikte hemşerilerimiz ile hasret gidermeye başlayacağız” dedi.

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, İl Başkan Yardımcıları ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kademeli normalleşmenin ilk gününde ziyaretlerine başladı.

Alim ve beraberindekiler, ilk olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne asaleten atanan Ali Serkan Savaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunup ardından esnaf ziyareti gerçekleştirdiler. Daha sonra Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Güven Aksoy, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Galip Koç, Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İrfan Kaya ve Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Tuncay Maşalacı’ya ziyarette bulunan İl Başkanı Alim, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada; “Pandemi süresince yaşanan kısıtlamalardan en çok etkilenen parti biz olduk. Çünkü biz gücümüzü sahada olmaktan, hemşerilerimizle bir arada olmaktan alıyoruz. Malum pandemi de pek fazla ziyaretler yapamadık. Ama normalleşmenin ilk günüyle birlikte hemen arkadaşlarımızla sahaya inip ziyaretlerimize başladık. Artık normalleşmeyle birlikte esnaflarımızı ziyaret etmeye başlayacağız. Köylerimize, mahallerimize ve ilçelerimize gidip programlar yapacağız. STK’larımızı ziyaret edeceğiz. Hemşerilerimizle hasbihal olacağız.” dedi.

Alim, Yeniden Esnaf Ziyaretlerine Başladı galerisi resim 4
Alim, Yeniden Esnaf Ziyaretlerine Başladı galerisi resim 5

Pandemiye rağmen Rize’deki yatırımların hızına dikkat çeken İl Başkanı Alim; “Allah’a şükürler olsun pandemiye rağmen Cumhurbaşkanımız sayesinde ilimizdeki büyük projeler başta olmak üzere projelerimizin hiçbiri sekteye uğramadan tüm hızıyla devam ediyor. Bugün Rize-Artvin Havalimanı lojistik merkez, kentsel dönüşüm gibi projeler ilimizde yapılıyorsa ve hizmet noktasında ilimiz hak ettiği yatırımları alıyorsa şüphesiz bunda en büyük etken Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun Rize’ye olan sevgisidir.” şeklinde konuştu.

Alim, Yeniden Esnaf Ziyaretlerine Başladı galerisi resim 7

İl Başkanı Alim, Rize’de tüm bu yatırımların hızla devam ederken bir yandan da tüm teşkilatla sahada olup hemşerileriyle gönül bağlarını kuvvetlendireceklerini ifade ederek, “Yatırımlar konusunda ilimizde hiçbir sıkıntı yok. Bizlere düşen halkımızla aramızdaki gönül köprüsünü sağlamlaştırmak ve daha da güçlendirmektir. Bunun içinde sıkı bir çalışma içerisine gireceğiz. Kapı kapı dolaşarak AK Parti’nin icraatlarını anlatacağız ve hemşehrilerimizi dinleyeceğiz. Bunu başardık şu ana kadar yapıyorduk ama pandemi dolayısıyla ara vermek zorunda kalmıştık. Şimdi yeniden başlıyoruz.” diye konuştu.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum