Zümrüt Rize Gazetesi

KAVAKLI, HALATÇILAR, KALE ANA YOLGÜZERGAHI ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI…

KAVAKLI, HALATÇILAR, KALE ANA YOLGÜZERGAHI ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI…
11 Mayıs 2021 - 15:01
Resim önizlemesi
Resim önizlemesi

Rize Belediyesi tarafından 2021 yılı yatırım planına alınan Kavaklı, Halatçılar ve Kale Mahallelerini birbirine başlayan yol güzergahında başlatılan altyapı, yol genişletme ve taş duvar çalışmaları hızla ilerliyor.

Bir yandan altyapı çalışmaları süren, diğer yandan ise yol genişletme, duvar ve betonlama çalışmaları sürdürülen 2700 metrelik yol güzergahında bölgede ikamet eden vatandaşları da mağdur etmemek adına tamamlanan yerler betonlanarak trafiğe açılıyor.

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’inde sık sık çalışmaları takip ettiği bölgede yaşayan vatandaşlar ise çalışmalardan çok memnun olduklarını dile getirerek yıllar sonra bu denli bir yatırımı almanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek emeği geçen başta Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve teknik ekibine teşekkür ediyor.

Çalışmaların yarısının tamamlandığı yol güzergahında, gerek görülen bazı bölgeler arazi sahiplerinin de rızası alınarak genişletiliyor ve yol güvenliği dikkate alınarak taş duvar ve merdiven çalışmaları yapılıyor.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum