Zümrüt Rize Gazetesi

CHP İL BAŞKANI TAŞOCAĞI NÖBETİNDE

CHP İL BAŞKANI TAŞOCAĞI NÖBETİNDE
28 Nisan 2021 - 11:08

RİZE CHP İL BAŞKANI SALTUK DENİZ’HALK İSTEMİYOR, BU KATLİAM YAPILMAMALI’
Rize CHP İl Başkanı Saltuk Deniz İkizdere Vadisinde başlatılan taş ocağına tepki protestolarında yöre halkının yanında yerini aldı.
Taş Ocağının bölge insanı tarafından çevreye, doğal hayata ve yaban hayata olumsuz yönde etki edeceği gerekçesiyle karşı çıktığı ve günlerdir tepki hareketlerinde bulunmasına bir destekte Rize CHP İl Başkanı Saltuk Deniz’den geldi. Kamuoyunun ve yöre halkının haklı mücadelesine destek vermek için burada bulunuyoruz diyen Başkan Saltuk Deniz ’burada yöre insanının haklı bir mücadelesi var. İnsanımız çevreye duyarlı bölgesine sahip çıkıyor. Lojistik için deniz doldurulacak diye burada bir bölgeyi talan etmenin bir anlamı yok. Bu köylülerimiz günlerdir burada güvenlik güçlerinin koruduğu özel firmaya ait iş makinelerinin zararlarına dur demek için nöbet tutuyor. Bizde İl Başkanlığı olarak insanımızın yanında olmak için buradayız. Haklı mücadele inanıyorum ki sermayeye galip gelecektir.

HABER: İSMET KÖSOĞLU

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum