Zümrüt Rize Gazetesi

VEKİL AVCI MÜFTÜ MAHALLESİ VE SALARHA TOKİ KONUTLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

VEKİL AVCI MÜFTÜ MAHALLESİ VE SALARHA TOKİ KONUTLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
30 Mart 2021 - 15:56

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı , AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ve İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Milletvekili Muhammed Avcı Müftü Mahallesinde esnaf ziyareti yaparak, yapımı devam eden Camii inşaatında incelemelerde bulundu. Salarha Beldesinde inşaatı devam eden TOKİ Konutlarında yüklenici firmadan bilgi alarak, konutların inşaat alanında incelemelerde bulundu. Salarha Belediye Başkanı Hasan Kara ve yetkililerden konutların mevcut durumu hakkında bilgiler alan Avcı “Kongrelerimizi tamamladık hamdolsun en son Çarşamba günü itibariyle Genel Merkez Kongremizi gerçekleştirdik. Teşkilat çalışmalarımızı gerçekleştirirken bir taraftan da Rize’deki yatırımlarımızı takip ediyoruz. Rize’de kentsel dönüşüm rezerv alanlarını belirledikten sonra gerek Yağlıtaş Mahallesi gerek Salarha Beldemizdeki TOKİ konutlarımızın yapım çalışmaları konusunda sürekli etkileşim halindeyiz. Yağlıtaş Mahallemizde 500’e yakın konut inşaatı ile inşallah mahallemiz yeniden dizayn edilecek. Salarha beldemizde ise tünelden sonra bölgenin çehresini değiştirecek olan bu konutlarda bizim için çok fazla önem arz etmektedir. Temennimiz inşaatın bir an evvel tamamlanması ve vatandaşlarımızın yerleştirilmesi. Beldemizde yapılan konutları yerinde inceledik, halkımıza teslim edilecek daireleri eksiksiz bir şekilde teslim etmek istiyoruz.Yüklenici firma özverili bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiriyor bizlerde bizim üzerimize düşen kısmıyla ilgili çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İnşallah taahhüt edilen zaman diliminde tamamlanacaktır.” dedi.

Salarha Beldesi TOKİ Konutları ziyaretinin ardından Milletvekili Muhammed Avcı , Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ve İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt geçtiğimiz gün annesi vefat eden Rizeli Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’na taziye ziyaretinde bulundu.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum