Zümrüt Rize Gazetesi

Ömer Yılmaz 10 yıl sonra Rize’ye döndü

Ömer Yılmaz 10 yıl sonra Rize’ye döndü
17 Mart 2021 - 13:33

TRABZON’DA 6 YILDIR “ARAŞTIRMACI” OLARAK GÖREV YAPAN ÖMER YILMAZ AYNI ÜNVANLA RİZE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ EMRİNE ATANDI

Altı yılı aşkın bir süredir komşu Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Araştırmacı olarak görev yapan Rizeli hemşerimiz Ömer Yılmaz baba ocağı Rize2ye bu kez Araştırmacı olarak atanan isim oldu.
Zira Ömer Yılmaz Rize İmam Hatip Lisesinde Meslek Dersi Öğretmeni iken Ekim 2004’de sürpriz bir kararla ve Mehmet Atalay’ında Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü döneminde Yıldırım atama ile önce Milli Eğitim Bakanlığı emrinden Gençlik ve Spor Bakanlığına transfer oldu ve aynı günde Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atandırılmıştı.
2004-2011 yılları arasında Rize’de görev yapan Ömer Yılmaz 2011-2015 yılları arasında da Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyaptı.
Ordu’daki görevinden de sürpriz bir atamayla alınan Ömer Yılmaz son 6 yıldır da Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Araştırmacı olarak görevde bulunuyordu.
Trabzon’da ilişkisini kesen Ömer Yılmaz 15 günlük atama izninin ardında da Rize’deki yeni görevine “Resmen” başlaması bekleniliyor.
Anımsanacağı gibi Ömer Yılmaz Rize’de görev yaptığı 7 yıllık süreç içerisinde başta Yerel,Bölgesel ve Ulusal yazılı ve görsel basında bolca yer alan ve maşet olan isimler başında yer aldı.
Bu arada Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan isimlerden Müjdat Akkurt’un da “Geçici görevle” Rize Valilik emrine görevlendirildiğide öğrenildi.
Hem Ömer Yılmaz’a hemde Müjdat Akkurt’a yeni görevlerinde de “Başarılar” diliyoruz..

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum