Zümrüt Rize Gazetesi

Rize’de Köseoğulları Ailesinden Bir İlk

Rize’de KÖSEOĞLLARI ailesi (KÖSEOĞLU,KÖSOĞLU,KÖSE) Kovid-19 salgını sürecinde kan stoklarının azaldığı bir dönemde, Rize Tuzcuoğlu Memiş ağa parkında 22 Ocak Cuma saat 10.00-19.00 arası düzenledikleri “kan ver bir cana hayat ver” sosyal etkinliği yoğun ilgi gördü.

Rize’de Köseoğulları Ailesinden Bir İlk
23 Ocak 2021 - 20:34

Rize’de KÖSEOĞULLARI Ailesinden(kan ver bir cana hayat ver) Programına Yoğun İlgi..!


Rize’de KÖSEOĞLLARI ailesi (KÖSEOĞLU,KÖSOĞLU,KÖSE) Kovid-19 salgını sürecinde kan stoklarının azaldığı bir dönemde, Rize Tuzcuoğlu Memiş ağa parkında 22 Ocak Cuma bugün saat 10.00-19.00 arası düzenledikleri “kan ver bir cana hayat ver” sosyal etkinliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi..
Filiz Kösoğlu organizatörlüğünde düzenlenen Programa, Ak Parti Derepazarı İlçe Başkanı Erkan Köse Yönetin kurulu Üyeleriyle destek verirken, çoğunluğu Köseoğlu,Kösoğlu,Köseailesine mensup kişiler olmak üzere çok sayıda duyarlı vatandaş katıldı.


8 Yıldan beri Kızılay’a kan bağışında bulunan, geçen ay 25.kanını veren ve Haziran ayında yapılacak törende gümüş madalya alacak Kamil Köseoğlu’da katılarak destek verdi.


Rize’de Köseoğluları ailesi tarafından İlk kez” Kan ver bir cana hayat ver” sosyal etkinliğine destek veren vatandaşlar: Pandemi sebebiyle kan stoklarının azaldığı bir ortamda bu organizasyonu düzenleyenleri tebrik ediyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde ‘de Rize’de diğer aileler bu projeye destek verip, bu güzel buluşma toplumun her katmanına yayılıp örnek olursa, buradan hem Kızılay hemde hasta olan vatandaşlarımız karlı çıkar diyerek duygularını ifade ettiler.


Haber: Osman Köseoğlu

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum