Zümrüt Rize Gazetesi

MHP’li Başkanlardan MHP’li Başkana Ziyaret

COVİD-19 dolayısıyla bir süre hastanede tedavi gören Derepazarı Belediye Başkanı’na MHP’li Çayeli ve İkizdere Başkanları geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

MHP’li Başkanlardan MHP’li Başkana Ziyaret
21 Ocak 2021 - 15:55

Bir süre önce Covid-19 dolayısıyla rahatsız olarak uzun süre Rize’de Hastanede tedavi altında olan Derepazarı Belediye Başkanı Selim Metin’e geçmiş olsun ziyaretleri devam ediyor.


Rize’de MHP li üç ilçe Belediye Başkanının bir araya geldiği ziyarette İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz ve Çayeli, Belediye Başkanı Halil İbrahim Çiftçi’Covid-19 dan iyileşen Başkanımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Sağlığını gayet güzel gördük. Başkanımız taburcu oldu geldi görevine bıraktığı yerden devam ediyor.


Derepazarı Belediye Başkanı Selim Metin’de ziyaret hakkında ’arkadaşlarımın ziyaretinden memnun oldum. Çok şükür Covidi yendim. Herkesin sosyal mesafe, maske ve temizlik konusuna çok dikkat etmeleri lazım. Zaman çok kötü. Herkesin tedbirlere uyması lazım, kalabalık yerlerden uzak durması lazım’ dedi.

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum