Zümrüt Rize Gazetesi

Efsane Diyadin’de Göreve Başladı

Eskişehir’den Ağrı – Diyadin Kaymakamlığına atanan Alper BALCI, Belediye Başkanlığını’da kayyum olarak yürütecek.

Efsane Diyadin’de Göreve Başladı
21 Ocak 2021 - 12:46

Eskişehir’ de 3 yıla yakın Vali Yardımcısı iken İçişleri Bakanlığı tarafından Diyadin Kaymakamı olarak görevlendirilen Kaymakam Alper Balcı, Ağrıya giderek önce Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’u ziyaret ederek görevine başladı.

Valilikte Vali Dr. Osman Varol Kaymakam Alper Balcı’ ya hayırlı olsun dileklerini ileterek, yeni görevlerinde başarılar diledi. Daha sonra Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ıda ziyaret eden Kaymakam Alper Balcı daha sonra Diyadin ilçesine giderek Kaymakamlık Makamında göreve başladı.2010-2011 de Ağrı Vali Yardımcısı olarak görev yaptığını söyleyen Kaymakam Alper Balcı ’bölgeye yabancı değilim. Devletimiz nerede görev verirse çalışırım. Bayrağımızın dalgalandığı her yer vatandır. Ağrı Diyadin’de görev yapacak olmaktan memnunum. İşim kolay değil ama görevimiz bu. Kaymakamlığın yanı sıra Belediye Başkanı olarak yerel yönetim olarak çalışmaya başlayacağım. Burasının ayrı bir güzelliği var. Doğasıyla tarihiye çok özel bir yer. Termal su ve kaplıcalarıyla önemli bir ilçe. İnsanımıza mümkün olan hizmetlerde yardımcı olmak için buradayım’ dedi.

Haber: İsmet KÖSEOĞLU

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı Zümrüt Rize Gazetesi'ne ait olup, izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum